Hakkımızda

Özsan Soğutma Sistemleri

Hakkımızda

Firmamız faaliyet alanı Su Soğutma Kulesi İmalatı olup sektörde 20 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Güvenilir ve titiz kadrosuyla, çağın şartlarına uygun yenilenen yüzüyle, Soğutma kulesi imalatında sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Su Soğutma kulelerimiz; Galvaniz Sac , Sıcak Galvaniz Daldırma, Paslanmaz Çelik seçenekleri ile üretilmektedir. Paket Tip Soğutma kuleleri; Aksiyal Fanlı Su Soğutma Kulesi, Radyal Fanlı Su Soğutma Kulesi, Özel Üretim Su Soğutma Kulesi (yüksek kapasiteli soğutma kuleleri 1.500.000 – 2.000.000 kcal/h ve üstü) olarak firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Hızlı ve güvenilir servis olanaklarımız, periyodik bakım takibi ile soğutma kulesinin yıllık temizliği ve parça değişimleri firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Tüm yedek parçalar Firmamız tarafından temin edilmekte olup en kısa zamanda servis imkanı sunulmaktadır. Özsan Soğutma bünyesinde imal edilen kulelerde yerinde montaj seçeneği ile de siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz.

Soğutma Kulesi, Su Soğutma Kulesi, Aksiyal Fanlı Soğutma Kuleleri, Radyal Soğutma Kulesi, Su Soğutma Cihazları, Su Soğutma Sistemleri, Radyal Kule, Radyal Fanlı Soğutma Kulesi, Eliminatör, Seperator Dolgu, Bigudi, Water Cooling Towers, Cooling Tower satışlarımız mevcuttur.